Kategori Arşivleri: Polyester kalıp modelleri

dekoratif alci kalip urunleri
Polyester kalıp Kartonpiyer göbek tavan çıtası aplik kemer konsol polyester kalıp üretimi

Kartonpiyer düz modelleri

Kartonpiyer düz modelleri Kartonpiyer düz modelleri sade  kartonpiyer sevenler için geniş seçenek vardıd aradığınız model yoksa özel tasarladığınız modelleri sipzriş verebilir biz ürettirebilirsiniz Aradğınız model yoksa size özel model yapıyoruz  Dwg sini gönderin yeter Kartonpiyer düz modelleri  

Alçı motifli göbek modelleri

Motifli alçı göbek modelleri serisinin en güzel modelidir Dwg çizimleriniz gerçeğe dönüştürülebilirz Bizi aramanız yeterlidir Çok şık ve estetiktir Alçı göbek modelleri Ürünler hakında bilgi alabilmek için kod numarasını söyleyin istediğiniz ürünü üretmeye başlayalım Alçı göbek modelleri

Duvar levha aksesuar modelleri kataloğu

Duvar levha aksesuar modelleri kataloğu Duvar levha ve sülemeleri poliüretan alçı ve polyester olarak üretilmektedir Duvar levhaları besmele ayet ve değerli yazılardan oluşmaktadır Boyanmış yada ham olarak  mevcuttur  

Tavan çıta modelleri

Tavan çıta modelleri  Tavan çıta modelleri  tavan çıta modellerini ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Tavan çıta modelleriAyrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin. Tavan çıta modelleri düz

Sutun başlık modelleri

  Sütun başlık modelleri Sütun başlık modellerimiz alçı ve poliüretan olarak sipariş verebilirsiniz Sutun başlık  modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin.   Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Spotlu kartonpiyer modeller katalogu galeri

Spotlu kartonpiyer modelleri Spotlu kartonpiyer size dekorasyon uygulamalarınızda pıratik dekoratif aydınlatma seçenekleri sunar istediğiniz ölçü ve çizimlerde kalıp imalatı yapmaktayız Spotlu kartonpiyer modelleri , Spotlu kartonpiyer modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Sehpa modelleri

Sehpa  modelleri Sehpa modelleri nin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin.   Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin. Sehpa modeller galerisi

Sade kemer modelleri katalogu

Sade kemer modelleri Kataloğu Sade Kemer  modelleri kataloğu  , Sade kemer modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Tavan lamba göbekleri düz

Tavan lamba göbekleri düz Tavan lamba göbekleri düz Alçı  Göbek modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Tavan lamba göbekleri düz Tavan lamba göbekleri alçı malzemeden üretilmektedir polyester kalıp temin edebilirsiniz Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Kartonpiyer perdelik modelleri

Kartonpiyer perdelik modelleri Kartonpiyer perdelik  modelleri , Kartonpiyer perdelik  modelleri nin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Alçı Payanda modelleri

Alçı payanda modelleri Alçı Payanda modelleri , Alçı Payanda modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin.   Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.  

Pano ve süsleme modelleri

Pano ve süsleme  modelleri Pano ve süsleme modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.   Pano ve süsleme modelleri

Alçı Niş modelleri Katalogu galeri

Alçı Niş modelleri Katalogu galeri Alçı Niş modelleri , Alçı Niş modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Motifli Kartonpiyer modelleri

Motifli Kartonpiyer modelleri Motifli Kartonpiyer modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Motifli Kartonpiyer modelleri , Motifli Kartonpiyer  modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.  

Kemer çıtası modelleri

Kemer çıtası modelleri Kemer çıtası modelleri zevkinize uygun model beyenebilir ve sipariş verebilirsiniz Kemer Çıta  modelleri , Kemer Çıta modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Kapı taçları modelleri

Kapı taçları modelleri Kapı taçları modelleri Polyester ve alçı olarak üretilmektedir dilerseniz polyester kalıp olarakta sipariş verebilirsiniz Kapı taçları  modelleri , Kapı taçları modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Spotlu Göbek modelleri

Spotlu Göbek modelleri Spotlu göbek modelleri alçı dökümdür dilerseniz polyester kalıp olarakta üretmekteyiz Spotlu Göbek modelleri ,Spotlu Göbek modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Gizli ışık kartonpiyer modelleri

Gizli ışık kartonpiyer modelleri Gizli ışık kartonpiyer modelleri Gizli ışık kartonpiyer modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Desenli tavan çıtası

Desenli tavan çıtası Desenli tavan çıtası desenli kartonpiyerinizle uyumlu olmalıdır desenli tavan çıtaları varak uygulaması ve dekoratif boya açısından klasik uygulamalarda terçih edilmektedir alçı üründür polyester kalıbı üretebilmekteyiz Desenli Tavan Çıtası, Desenli Tavan Çıta modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin. […]

Desenli Kemer Modelleri

Desenli Kemer Modelleri Kemerler istenilen ölçülere göre ayarlanabilir Desenli Kemer  modelleri , Desenli kemer modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.  

Desenli Motifli göbek modelleri Katalogu Galeri

Desenli Motifli göbek modelleri Katalogu Galeri Motifli göbek modelleri katalogu  ,Desenli göbek modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Cami kartonpiyer modelleri

Cami kartonpiyer modelleri Cami Kartonpiyer modelleri poyester kalıp ve alçı döküm olarak temin edebilirsiniz Cami kartonpiyer modelleri katalogu  , Cami kartonpiyer modellerinin ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.  

Aplik modelleri

Aplik modelleri Aplik modellerini alçı ürün yada polyester  kalıbını temin edebilirsiniz Alçı döküm aplik modelleri namı diğer çiçeklik modelleri. Aplik modellerini ister alçı dökümünü veya polyester döküm kalıbını temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtabata geçin. Resimleri büyültmek için resime tıklayıp galeri moduna geçin.

Sade kartonpiyer modelleri

Sade kartonpiyer modelleri , zevkinize uyan kartonpiyer modelini beğendikten sonra bizimle iletişim kurup beğendiğiniz kartonpiyer modelinin Dilerseniz alçı dökümünü Dilerseniz polyester kalıbını bizlerden temin edebilirsiniz Ayrıca bu ürünlerin uygulamasını da yapıyoruz Alçı kartonpiyer doğal olduğundan sağlık için hiçbir risk oluşturmaz evinizde kalıcıdır kolay kolay kırılmaz zararlı kimyasallar içermez boyaması kolaydır Bir kere evinize Monte ettiğinizde […]

Tavan çıtası düz modelleri

Tavan çıtası düz modelleri    Tavan çıtası düz modelleri,sade dekoratif alçı tavan düz ve desenli çıta modellerini kullanarak  çok dekoratif  görünümlü  tavan ya da duvarlar elde edebilirsiniz  çita uygulaması  zaten dekorasyonda  ne kadar duvarlarımızı güzelleştirdiğin biz hepimiz biliriz  kartonpiyer tavan göbeği ve dekoratif  alçı çita modelleri birbiri ile uyum içinde  uygulama yapıldıktan sonra Gerçekten inanılmaz […]